fbpx

«Dāvana uz mūžu»

Jelgavā ir kāda vieta, uz kuru aizejot gribas atgriezties vēl un vēl – tā ir Jura Zēberga Foto un DRUKAS studija Lielā ielā 1. Jau ieejot pa tās durvīm, pārņem patīkama sajūta – telpā līst mājīga gaisma, skan pieklusināta mūzika un foto meistara objektīva priekšā šūpolēs sēž smaidīga meitene. Grimētavā darbojas visāžists… Seko rotaļas ar gaismu, foto zibšņi un gaisā jūtama lavandas smarža. Pasakaini! Šeit iespējams veikt kā individuālās un ģimeņu foto sesijas, tā kāzu un jubileju foto sesijas studijā un izbraukumos, retro bildes un daudz citu interesantu lietu. Tas, ko paveic meistars ar savu profesionālo aci un pieredzi, nebūs pa spēkam nevienam amatierim un vismaz reizi dzīvē foto sesiju ir vērts pamēģināt – rezultāts būs atmiņā paliekošs uz mūžu.

Ir ļoti liela atšķirība studijā tapušam darbam no fotosalona. Šeit mākslinieks strādā ar cilvēku, līdz vēlamais rezultāts sasniegts. Nav nefotogēnisku cilvēku – viss atkarīgs no foto meistara. Juris Zēbergs prot lieliski balansēt uz profesionalitātes, pieredzes, pieklājības un klienta vēlmju robežas – galvenais ir uzticēties, jo šeit netop momentuzņēmumi, vai netīši nospiesti kadri. Fotogrāfiju iespējams apstrādāt un izklāt uz audekla tā, ka darbs izskatīsies kā ar otu zīmēta glezna – vienreizējs un smalks, kādu nekur citur Jelgavā nepiedāvā. Foto sesija studijā var būt lieliska dāvana mīļotajai meitenei, vecākiem, jaunajai ģimenei kāzu dienā, draugiem, radiem un galu galā – pašiem sev.

Jura Zēberga FOTO un DIZAINA studija piedāvā:

 • Kāzu, kristību foto studijā un izbraukumos;
 • Individuālās un ģimeņu foto sesijas;
 • Mākslas, stila, aktu foto;
 • Reklāmas, modes foto, portfolio izstrāde
 • Attēlu apstrādi un restaurāciju;
 • Retro fotogrāfijas, dizaina izstrāde;
 • Lielu fotogrāfiju, plakātu izgatavošana;
 • Fotogrāfijas uz audekla (canvas) un koka pamata
 • Foto gleznas;
 • Kartiņas, ielūgumi, plakāti u.c. lietas
 • Digitālā un poligrāfiskā druka
 • Konsultācijas un apmācības foto nozarē;

Adobe Photoshop individuālie kursi
Studija atrodas Lielā ielā 1 tālrunis

Man piederošās FOTO un DIZAINA studijas misija ir apmierināt klientu vēlmes pēc interesantiem un kvalitatīviem foto un dizaina pakalpojumiem.
Nav nefotogēnisku cilvēku, tāpat kā tehnika neatrisina fotogrāfisko efektu!
Viss atkarīgs no fotogrāfa zināšanām, viņa spējas saprast, kas ir paliekoša vērtība, viņa sapratnes un sadarbības ar pasūtītāju.
FOTO un DIZAINA studijas meistars prot lieliski balansēt uz profesionalitātes, pieredzes, pieklājības un klienta vēlmju robežas – galvenais ir uzticēties, jo šeit netop momentuzņēmumi vai netīši nospiesti kadri.
Šeit top paliekošas vērtības, kuras nostiprinātas un noslīpētas vairāk kā 30 darba gadu laikā.
Piedāvāju foto sesijas ģimenēm, jaunlaulātajiem, pāriem, kā arī individuālām personām. Dodos izbraukumos iemūžināt vecmeitu ballītes, kāzas, izlaidumus, jubilejas svinības un citus pasākumus. Veidoju stila bildes, modeļu portfolio, uzstādījumu foto.
Drukāju liela un maza formāta bildes gan uz foto papīriem, gan audekla (kanvas). Veidoju ielūgumus, galda kartes, kartiņas u.c. skaistas lietas.
Foto gleznas ar Jūsu vai mūsu bildēm!
Iespējams iegādāties dāvanu kartes.

Juris Zēbergs

(AFIAP – fotogrāfa AMATA MEISTARS (dipl. Nr. 4996)) Prakses sertifikāts nr.: 15-1/7-6/5

Kontakti

Fotogrāfs:
Juris Zēbergs

Adrese:
Foto un dizaina studija
Lielā iela 1
(ieeja no Driksas upes puses)
Jelgava, LV – 3001

E-pasts:
foto.dizains@meistardarbnica.lv

 fotozebergs@gmail.com

Tālr.:
(+371) 29491294
(+371) 63080121

Закрыть меню