fbpx

Kāzu fotogrāfijaŽanra, uzstādījumu, studijas, laulību un reportāžas foto.

Laulību reģistrācijas, studijas un izbraukuma foto, kāzu procesa reportāža no jaunā pāra gatavošanās kāzām līdz pat rīta gaismai. Pirms un pēc kāzu foto sesijas.

Visu fotogrāfiju pilnīga tehniskā un autora mākslinieciskā apstrāde. Pasūtījumu saņemat noformētā digitālā formātā. Stila un žanra (smukumbildes) bildes tiek veidotas arī melnbaltas. Ja pasūtītājs vēlas iemūžināt visu kāzu pasākumu (lielās kāzas) – jaunlaulātie dāvanā no manis saņem savu fotogrāfiju, kas izgatavota uz audekla (kanvas) vai uz koka pamatnes. Ja fotografēšanās notiek tikai studijā, dzimtsarakstu nodaļā vai nelielā izbraukumā, tad materiāls ir digitālā formātā, bet dāvanā ir neliels komplekts papīra formātā.

Kāzu foto pakalpojumu cena netiek rēķināta pēc laika apmaksas vai fotogrāfiju skaita. Jebkurā gadījumā autors ar pasūtītāju vienojas par konkrēta darba apmaksu.
Piemēram, kāzu foto, sākot no līgavas gatavošanās kāzām līdz pat kūkas griešanai pēc pusnakts un vēl mazliet, vidēji maksā apmēram no EUR 270,- līdz apmēŗām EUR 550,_ Fotografējot visu kāzu pasākumu, foto sesija studijā ir bezmaksas. Katrs darbs ir pilnīgi individuāls līdz ar to katram cena ir atšķirīga. Nav divu vienādu pasūtījumu.

Jebkurā gadījumā fotogrāfam ir jātiekas ar pasūtītāju, lai izrunātu pasūtījuma detaļas, kā arī abpusēji iepazītos, kas palīdzēs uzlabot pasūtījuma māksliniecisko izpildījumu.

Закрыть меню