fbpx

Foto sesijasFoto sesijas ģimenēm un individuālām personām, modes, stila, žanra foto, vecmeitu ballītes, foto sesijas pirms un pēc kāzām.

Uz foto sesiju interesents ierodas, ņemot līdzi vairākus apģērbus, arī studijā ir pieejami dažādi aksesuāri, cepures, šallītes šlipses u.c. lietas. Sesijas notiek gan studijā, gan ārpus tās. Studijā tiek mainīti foni, kostīmi, pieskaņotas gaismas. Konkrēti tiek strādāts ar pozu, seju – lai bilde nav tukša.

Visu fotogrāfiju pilnīga tehniskā un autora mākslinieciskā apstrāde. Klients fotogrāfijas saņem noformētā digitālā formātā, kā arī nelielu komplektiņu papīra formātā. Foto sesija parasti ilgst apmēram 2 stundas, bet laiks nav ierobežots.

Foto sesijas pakalpojumu cena netiek rēķināta pēc laika apmaksas vai fotogrāfiju skaita, jo darbs ir radošs un prasa individuālu pieeju. Autors ar pasūtītāju vienojas par konkrēta darba apmaksu.

Jebkurā gadījumā autoram ir jāiepazīst pasūtītājs, lai izrunātu pasūtījuma detaļas, kā arī abpusēji iepazītos, kas palīdzēs uzlabot pasūtījuma māksliniecisko izpildījumu.

Закрыть меню